yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6

Vybavení a služby

  • Internet
  • Parkování

Penzion Mika

Na Hradbách 42/1, 377 01 Husovy sady


 

Penzion Mika se nachází přímo v centru historické části Jindřichova Hradce. Vznikl v roce 2010 po celkové rekonstrukci části rodinného domu, který byl postaven v roce 1920 na mnohem starších základech - na městských hradbách. Penzion má výhled z oken do městského parku, což jistě uvítají všichni návštěvníci toužící po klidném ubytování v soukromí. Na druhou stranu je poloha penzionu Mika natolik výhodná, že návštěvníkovi postačí pouhých 5 minut pěší chůze, aby si mohl prohlédnout nejkrásnější místa Jindřichova Hradce, stejně jako stihnout nákup potravin na poslední chvíli.

Penzion je otevřen klientele všeho věku, sportovně založeným návštěvníků jako i milovníkům historie, rodinám s dětmi i podnikatelům. Ubytování je nutné předem rezervovat. V čase příjezdu i odjezdu Vám rádi vyhovíme a přizpůsobíme se Vašim potřebám.

Veškeré informace k historii města Jindřichova Hradce, památkám, možným kultuním i sportovním aktivitám naleznete na našem webu, zveme Vás proto k jejich podrobnému prostudování.

Rozhodnete-li se pro ubytování v penzionu Mika, jistě nebudete litovat! A jak doufáme, budete se k nám rádi vracet.

Přejeme příjemný pobyt.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´